Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 zł.
-50 %
Zestaw noży Vilém z bambusowym blokiem

Zestaw noży Vilém z bambusowym blokiem

Porządne noże to podstawa dobrze wyposażonej kuchni, więc dlaczego mielibyśmy je chować? Spraw sobie doskonałe noże Vilem, które dzięki bambusowemu magnetycznemu blokowi na noże możesz mieć zawsze pod ręką.


W magazynie

634 zł 317 zł Oszczędzaj 317 zł
  • 10 lat gwarancji
  • Szlachetna niemiecka stal
  • Precyzyjne szlifowanie
Ukroją nawet najcieńszy płat mięsa. Przekroją bagietkę jednym pociągnięciem. Poszatkują cebulę w drobny mak. Noże Vilém to potrafią.

Oszlifowana jakość

DOSKONAŁY MATERIAŁ, PRECYZYJNE WYKONANIE

Dokładna praca z nożem to przyjemność. Wypróbuj ten nóż do krojenia pieczywa, warzyw i owoców i do odkrajania cienkich płatów mięsa. Noże Vilém są wykonane ze szlachetnej niemieckiej stali. Ostrze jest wyszlifowane pod takim kątem, aby zapewnić jak najdokładniejsze i jak najłatwiejsze krojenie.

Stosowana przez nas stal ma wysoką zawartość węgla i chromu dla zapewnienia większej twardości i odporności na rdzę. Jak utrzymać ostrze w doskonałej kondycji? Polecamy naszą osełkę, dzięki której noże będą jak nowe nawet po wielu latach używania. 

Doskonale wyważony nóż

Zanim pokazaliśmy go światu, testowały go dziesiątki rąk. Delikatne damy i siłacze - wszystkim nóż musiał dobrze leżeć w ręce. W ten sposób powstał idealnie wyważony nóż Vilém z ergonomiczną rękojeścią. Nóż, który świetnie sprawdza się przy krojeniu i pięknie wygląda na stojaku.

Zadbaj o to, by w Twojej kuchni znalazł się najważniejszy element wyposażenia: niezawodny i precyzyjny nóż. Nóż Vilém, który jest owocem stuletniego solidnego rzemiosła rodu Porkert.

Parametry

Zestaw zawiera
- Bambusowy blok na noże
- Duży nóż kuchenny (ostrze 20 cm)
- Mały nóż kuchenny (ostrze 15 cm)
- Uniwersalny nóż (ostrze 13 cm)
- Nóż do pieczywa (ostrze 20 cm)
- Nożyk (ostrze 9 cm)

Parametry
- Ostrze: stal klasy X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
- Twardość ostrza: HRC 55 ±-2 (znak)
- Materiał rękojeści: wytrzymałe polerowane tworzywo sztuczne
- Długość ostrza: 9, 13, 15, 20, 20 cm

Pliki cookies
This e-shop and partners need your consent to use individual data so that they can show you information about your interests, among other things. You will give your consent by clicking on the „I agree“ button.