Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 zł.

Dostawa i płatność

Transport


Towar wysyłany jest za pośrednictwem przewoźnika współpracującego ze sprzedawcą. Kupujący musi wybrać jedną opcję z oferty podczas procesu zakupu towaru.


 

Czas dostawy


Zamówiony towar zostanie dostarczony w możliwie najkrótszym czasie po wiążącym potwierdzeniu zamówienia, w zależności od jego dostępności i możliwości operacyjnych sprzedawcy. Towar uważa się za dostarczony w momencie dostarczenia go na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu.


 


Sposób transportu


Transport pod wskazany adres sprzedawca zapewnia za pośrednictwem zakontraktowanego przewoźnika. Wyboru przewoźnika, w tym ceny, dokonuje kupujący z oferty podczas procesu zakupu.


 


Sposób zapłaty ceny za towar


Istnieje możliwość zapłaty za towar przy użyciu jednej z metod płatności. Numer konta, na który zostaną zaksięgowane środki to 107-3597130257/0100. Kupujący wybiera metodę płatności z menu podczas procesu zakupu.

Pliki cookies
This e-shop and partners need your consent to use individual data so that they can show you information about your interests, among other things. You will give your consent by clicking on the „I agree“ button.