Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 zł.
-50 %
Zestaw noży Eduard z bambusowym blokiem

Zestaw noży Eduard z bambusowym blokiem

Idealny prezent dla każdego kucharza. Zestaw świetnej jakości noży z niemieckiej stali wraz z eleganckim drewnianym magnetycznym blokiem. To doskonały prezent dla Ciebie i innych, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni.


W magazynie

655 zł 328 zł Oszczędzaj 327 zł
  • 10 lat gwarancji
  • szlachetna niemiecka stal
  • precyzyjne szlifowanie
To uczucie, gdy kroisz mięso i warzywa porządnym nożem! Uwielbiany przez szefów kuchni, pokochasz go i Ty. Wystarczy, że weźmiesz do ręki jeden z noży Porkert z kolekcji Eduard. Najlepsza jakość dla najlepszych kucharzy

Najlepsza jakość dla najlepszych kucharzy

Doskonały materiał, precyzyjne wykonanie

Dokładna praca z nożem to przyjemność. Wypróbuj ten nóż do krojenia pieczywa, warzyw i owoców i do odkrajania cienkich płatów mięsa. Noże Eduard są wykonane ze szlachetnej niemieckiej stali. Ostrze jest wyszlifowane pod takim kątem, aby zapewnić jak najdokładniejsze i jak najłatwiejsze krojenie.

Stosowana przez nas stal ma wysoką zawartość węgla i chromu dla zapewnienia większej twardości i odporności na rdzę. Jak utrzymać ostrze w doskonałej kondycji? Polecamy naszą osełkę, dzięki której noże będą jak nowe nawet po wielu latach używania

Doskonale wyważony nóż

Zanim pokazaliśmy go światu, testowały go dziesiątki rąk. Delikatne damy i siłacze - wszystkim nóż musiał dobrze leżeć w ręce. W ten sposób powstał idealnie wyważony noże Eduard z ergonomiczną rękojeścią. Palce chroni przy krojenie wzmocniona końcówka ostrza, typowa dla noży używanych w gastronomii.

Miej noże na oku. Zawsze czyste

Czy chcesz mieć swoje noże zawsze pod ręką? Nasi projektanci opracowali minimalistyczny magnetyczny blok, na którym noże stoją w gotowości na blacie kuchennym. Blok jest wykonany z bambusu i ma taki kształt, by łatwo było go czyścić.

Parametry

Zestaw zawiera
- Drewniany blok na noże
- Duży nóż kuchenny (ostrze 20 cm)
- Mały nóż kuchenny (ostrze 15 cm)
- Uniwersalny nóż (ostrze 13 cm)
- Nóż do pieczywa (ostrze 20 cm)
- Nożyk (ostrze 9 cm)

Parametry
- Ostrze: stal klasy X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
- Twardość ostrza: HRC 55 ±-2 (znak)
Materiał rękojeści: wytrzymałe polerowane tworzywo sztuczne
- Ochraniacz na palec
- Długość ostrzy: 9, 13, 15, 20, 20 cm


Pliki cookies
This e-shop and partners need your consent to use individual data so that they can show you information about your interests, among other things. You will give your consent by clicking on the „I agree“ button.