Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 zł.
-49 %
Uniwersalny nóż Eduard

Uniwersalny nóż Eduard

Czy Ty też masz w kuchni jeden ulubiony nóż, którego ciągle używasz? Mając uniwersalny nóż Eduard, błyskawicznie zapomnisz o tym dotychczasowym nożu. Łatwo i dokładnie kroi mięso i warzywa i wytrzyma (co najmniej) 10 lat. Za to ręczymy.


W magazynie

65 zł 33 zł Oszczędzaj 32 zł
  • 10 LAT gwarancji
  • SZLACHETNA niemiecka stal
  • PRECYZYJNE szlifowanie
To uczucie, gdy kroisz mięso i warzywa porządnym nożem! Uwielbiany przez szefów kuchni, pokochasz go i Ty. Wystarczy, że weźmiesz do ręki jeden z noży Porkert z kolekcji Eduard.

Najlepsza jakość dla najlepszych kucharzy

DOSKONAŁY MATERIAŁ, PRECYZYJNE WYKONANIE

Dokładna praca z nożem to przyjemność. Wypróbuj ten nóż do krojenia pieczywa, warzyw i owoców i do odkrajania cienkich płatów mięsa. Noże Eduard są wykonane ze szlachetnej niemieckiej stali. Ostrze jest wyszlifowane pod takim kątem, aby zapewnić jak najdokładniejsze i jak najłatwiejsze krojenie.

Stosowana przez nas stal ma wysoką zawartość węgla i chromu dla zapewnienia większej twardości i odporności na rdzę. Jak utrzymać ostrze w doskonałej kondycji? Polecamy naszą osełkę, dzięki której noże będą jak nowe nawet po wielu latach używania.

DOSKONALE WYWAŻONY NÓŻ

Zanim pokazaliśmy go światu, testowały go dziesiątki rąk. Delikatne damy i siłacze - wszystkim nóż Eduard musiał dobrze leżeć w ręce. W ten sposób powstał idealnie wyważony nóż Eduard z ergonomiczną rękojeścią. Nóż, który świetnie sprawdza się przy krojeniu i pięknie wygląda na stojaku.

Zadbaj o to, by w Twojej kuchni znalazł się najważniejszy element wyposażenia: niezawodny i precyzyjny nóż. Nóż Eduard, który jest owocem stuletniego solidnego rzemiosła rodu Porkert.


Parametry

Ostrze: stal klasy X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Długość ostrza: 13 cm
Twardość ostrza: HRC 55 ±2
Materiał rękojeści: wytrzymałe polerowane tworzywo sztuczne

Pliki cookies
This e-shop and partners need your consent to use individual data so that they can show you information about your interests, among other things. You will give your consent by clicking on the „I agree“ button.