Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 zł.
-50 %
Nóż do pieczywa Vilem

Nóż do pieczywa Vilem

Ty też uwielbiasz świeży chleb z chrupiącą skórką? Miej pod ręką nóż, którym z łatwością pokroisz chleb na równe kromki. Nóż do pieczywa Vilem ze szlachetnej niemieckiej stali.


W magazynie

131 zł 65 zł Oszczędzaj 66 zł
  • 10 LAT gwarancji
  • SZLACHETNA niemiecka stal
  • PRECYZYJNE szlifowanie
Ukroją nawet najcieńszy płat mięsa. Przekroją bagietkę jednym pociągnięciem. Poszatkują cebulę w drobny mak. Noże Vilém to potrafią.

Oszlifowana jakość

DOSKONAŁY MATERIAŁ, PRECYZYJNE WYKONANIE

Dokładna praca z nożem to przyjemność. Vychutnejte si ho při snadném krájení křupavých baget i čerstvého chleba. Noże Vilém są wykonane ze szlachetnej niemieckiej stali. Ostrze jest wyszlifowane pod takim kątem, aby zapewnić jak najdokładniejsze i jak najłatwiejsze krojenie.

Stosowana przez nas stal ma wyższą zawartość węgla i chromu dla zapewnienia większej twardości i odporności na rdzę.

DOSKONALE WYWAŻONY NÓŻ

Zanim pokazaliśmy go światu, testowały go dziesiątki rąk. Delikatne damy i siłacze - wszystkim nóż musiał dobrze leżeć w ręce. W ten sposób powstał idealnie wyważony nóż Vilém z ergonomiczną rękojeścią. Nóż, który świetnie sprawdza się przy krojeniu i pięknie wygląda na stojaku.

Zadbaj o to, by w Twojej kuchni znalazł się najważniejszy element wyposażenia: niezawodny i precyzyjny nóż. Nóż Vilém, który jest owocem stuletniego solidnego rzemiosła rodu Porkert.

Parametry

Ostrze: stal klasy X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Długość ostrza: 20 cm
Twardość ostrza: HRC 55 ±2
Materiał rękojeści: wytrzymałe polerowane tworzywo sztuczne

Pliki cookies
This e-shop and partners need your consent to use individual data so that they can show you information about your interests, among other things. You will give your consent by clicking on the „I agree“ button.