Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 zł.
-50 %
Deska do krojenia Mitis

Deska do krojenia Mitis

Poczęstunek podany z miłością na desce o wyjątkowym wyglądzie.W magazynie

130 zł 65 zł Oszczędzaj 65 zł
  • Porządne dębowe drewno
  • Oryginalny kształt
  • Aluminiowy uchwyt
Chcieliśmy zwykły element wyposażenia kuchni wznieść na inny poziom. Wzięliśmy tradycyjne materiały - porządne dębowe drewno i aluminiowe uchwyty - i zaprojektowaliśmy deski do krojenia, które doskonale spełnią swoje zadanie, a przy tym stanowią piękną ozdobę. Sprawdź je.

Oryginalny sposób serwowania

POMOŻEMY STWORZYĆ CI WYJĄTKOWĄ PRZESTRZEŃ W KUCHNI

Dębowe drewno wysokiej jakości oraz aluminiowy uchwyt to połączenie tradycyjnych materiałów w nowoczesnym podaniu, które docenią miłośnicy designu i oryginalnych akcesoriów kuchennych. Do pomocy wystarczy wziąć jeszcze jeden z naszych noży kuchennych i przygotowywanie posiłków stanie się czystą przyjemnością.

STARANNY DOBÓR MATERIAŁÓW

Marka PORKERT od początku swojego istnienia kładzie nacisk na staranny wybór i obróbkę najlepszych materiałów. Tak jest również w przypadku desek do krojenia. Dębowe drewno bardzo dobrze znosi wilgoć. Ze względu na swoją odporność jest między innymi stosowane w konstrukcjach budowlanych, wodnych czy do budowy beczek na wino. Te właściwości sprawiły, że dębowe drewno było dla nas oczywistym wyborem. Aluminium, z którego wykonane są uchwyty, ma świetnie zrównoważone parametry wytrzymałości i masy, co zapewnia długą trwałość oraz świetną ergonomię uchwytów.

Parametry

Dębowe drewno
Nasączone olejem bezpiecznym dla zdrowia
Uchwyt z aluminium - kolor RAL 7016
Nierdzewne wkręty
Wymiary: Ø27 x 1,5 cm
________________________________
W celu zachowania trwałości deski należy:
- nie wystawiać deski na bezpośrednie działanie źródła ciepła (grzejnik, urządzenie grzewcze na podczerwień itp.)
- nigdy nie wkładać deski do zmywarki
- nie narażać deski na nadmierne działanie wilgoci, po umyciu dokładnie deskę wysuszyć
- umyć i wysuszyć deskę bezpośrednio po użyciu

W celu „odnowienia” deski można ją przy użyciu szmatki lub gąbki natrzeć ze wszystkich stron warstwą bezpiecznego dla zdrowia oleju i poczekać, aż olej wyschnie. W razie niedostępności oleju mineralnego można zastosować olej roślinny.

Pliki cookies
This e-shop and partners need your consent to use individual data so that they can show you information about your interests, among other things. You will give your consent by clicking on the „I agree“ button.