Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 zł.
-50 %
Deska do krojenia Ligni

Deska do krojenia Ligni

Piękno przygotowanych potraw podkreśli deska o nowoczesnym designie


W magazynie

185 zł 92 zł Oszczędzaj 93 zł
  • Porządne dębowe drewno
  • Oryginalny kształt
  • Aluminiowy uchwyt
Chcieliśmy zwykły element wyposażenia kuchni wznieść na inny poziom. Wzięliśmy tradycyjne materiały - porządne dębowe drewno i aluminiowe uchwyty - i zaprojektowaliśmy deski do krojenia, które doskonale spełnią swoje zadanie, a przy tym stanowią piękną ozdobę. Sprawdź je.

Dyskretna elegancja

SPRAW, BY TWOJA KUCHNIA BYŁA WYJĄTKOWA

Wygoda użycia i odpowiednia wielkość deski do krojenia Ligni sprawia, że jest idealna do codziennego stosowania. Dzięki zastosowaniu porządnych materiałów - porządnego dębowego drewna i aluminiowego uchwytu - będzie Ci długo i niezawodnie służyć. Duża powierzchnia krojenia ułatwi Ci pracę.

STARANNY DOBÓR MATERIAŁÓW

Marka PORKERT od początku swojego istnienia kładzie nacisk na staranny wybór i obróbkę najlepszych materiałów. Tak jest również w przypadku desek do krojenia. Dębowe drewno bardzo dobrze znosi wilgoć. Ze względu na swoją odporność jest między innymi stosowane w konstrukcjach budowlanych, wodnych czy do budowy beczek na wino. Te właściwości sprawiły, że dębowe drewno było dla nas oczywistym wyborem. Aluminium, z którego wykonane są uchwyty, ma świetnie zrównoważone parametry wytrzymałości i masy, co zapewnia długą trwałość oraz świetną ergonomię uchwytów.

Parametry

Dębowe drewno
Nasączone olejem bezpiecznym dla zdrowia
Uchwyt z aluminium - kolor RAL 7016
Nierdzewne wkręty
Wymiary: 44 x 28 x 2 cm
________________________________
W celu zachowania trwałości deski należy:
- nie wystawiać deski na bezpośrednie działanie źródła ciepła (grzejnik, urządzenie grzewcze na podczerwień itp.)
- nigdy nie wkładać deski do zmywarki
- nie narażać deski na nadmierne działanie wilgoci, po umyciu dokładnie deskę wysuszyć
- umyć i wysuszyć deskę bezpośrednio po użyciu

W celu „odnowienia” deski można ją przy użyciu szmatki lub gąbki natrzeć ze wszystkich stron warstwą bezpiecznego dla zdrowia oleju i poczekać, aż olej wyschnie. W razie niedostępności oleju mineralnego można zastosować olej roślinny.

Pliki cookies
This e-shop and partners need your consent to use individual data so that they can show you information about your interests, among other things. You will give your consent by clicking on the „I agree“ button.